Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPodsumowanie misji handlowej przedstawicieli sektora spożywczego do Francji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Kowalski | 2017-06-13 12:21:02
francja, rungis, giełda, wphi-paryż, arr, misja handlowa, spotkania b2b

W dniach 30-31 maja 2017 r. odbyła się misja polskich przedsiębiorców sektora spożywczego do Francji organizowana przez Agencję Rynku Rolnego wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu.

W misji do Francji udział wzięło 9 polskich firm, w tym przedstawiciele rynków hurtowych oraz firm z sektora spożywczego oferujących m.in. owoce i warzywa, grzyby oraz mięsne przekąski.

Program misji obejmował m.in. zwiedzanie międzynarodowej giełdy towarowej w Rungis oraz możliwość odbycia bezpośrednich rozmów z obecnymi tam firmami, spotkanie z kierownictwem giełdy, wizyty w wybranych punktach sprzedaży detalicznej, szkolenie nt. rynku francuskiego oraz bezpośrednie spotkania B2B z francuskimi firmami organizowane w siedzibie WPHI.

IMG1189Foodtruck oferujący polskie produkty spożywcze na giełdzie Rungis

Dużą role w promocji udziału polskich firm odegrały dodatkowe działania promocyjne zorganizowane w czasie misji, w tym degustacja polskich produktów przed halą owocowo-warzywną realizowana z food-trucka oraz hostessy na segwayach, które zachęcały do kontaktu z polskimi firmami.

Ww. działania odbiły się szerokim echem we francuskim środowisku importerów i dystrybutorów owoców i warzyw – do WPHI-Paryż dociera wiele pozytywnych komentarzy od francuskich przedsiębiorców, którzy wyrażają zainteresowanie polską ofertą eksportową.

IMG1209Spotkania B2B w szidzibie WPHI-Paryż


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Szkolenia dla laboratoriów badawczych 2020 - Norma ISO 17025

Aktualizacja treści merytorycznej szkoleń (nazywana dalej " aktualizacja 2021") będzie polegała ...
Polska - POZNAŃ 2021-03-11 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Sklep rolniczy

Jesteśmy sklepem rolniczym, który posiada w sprzedaży najlepsze części zamienne i akcesoria do ma...
Polska - WIDAWA 2021-03-08 Dodał: Ryszard Golum Handel, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Oferta stomatologa

Oferta stomatologa Oferta stomatologa Oferta stomatologaOferta stomatologa sdfgt
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Mateusz Stachowiak Mięso, Ryby Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert