Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPodsumowanie 27. edycji targów środowiskowych Pollutec Lyon 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Kowalski | 2017-02-23 11:56:53
pollutec lyon, targi technologii środowiskowych, ochrona środowiska, francja,

W dniach 29 listopada – 2 grudnia 2016 r. odbyła się w Lyonie 27. edycja międzynarodowych targów ochrony środowiska Pollutec Lyon.

Targi Pollutec to jedna z najważniejszych i największych imprez wystawienniczych dla szeroko pojmowanego sektora ochrony środowiska na świecie: w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2200 wystawców, z czego 613 międzynarodowych firm pochodzących z 33 krajów. Szacuje się, że targi odwiedziło blisko 60 tys. zwiedzających. W czasie targów zorganizowany został cykl konferencji mających na celu prezentację najnowszych rozwiązań technologii środowiskowych oraz przedstawienie potencjału inwestycyjnego w wybranych krajach. Tradycją targów jest również przyznawanie prestiżowych nagród dla najbardziej innowacyjnych produktów / usług.

20161201140141Stoiska narodowe podczas Pollutec Lyon 2016

Targi Pollutec to niezwykle ważne wydarzenie dla firm oferujących produkty i usługi w zakresie uzdatniania wody, oczyszczania powietrza, zarządzania energią, postępowania z odpadami oraz realizujących wiele innych działań związanych z szeroko pojmowaną ochroną środowiska. W targach uczestniczą najważniejsze francuskie firmy, podobnie jak wielu międzynarodowych wystawców, dla których Pollutec jest wyjątkową okazją do zaprezentowania własnych doświadczeń oraz do poszukiwania partnerów do wspólnych projektów. W trakcie targów widoczne były pawilony narodowe europejskich krajów (Niemcy, Holandia, Belgia, Czechy…), lecz również azjatyckich (Japonia czy Wietnam, który był gościem honorowym) a także afrykańskich. Na targach na własnych stoiskach promocyjnych obecne były 3 polskie firmy.

20161201134807Stoisko polskiej firmy podczas Pollutec Lyon 2016

WPHI w Paryżu podtrzymuje swoje wcześniejsze rekomendacje i zachęca do udziału w kolejnych edycjach targów Pollutec Lyon. Jest to impreza o międzynarodowym zasięgu, na których obecni są wszyscy najważniejsi przedstawiciele szeroko pojmowanego sektora technologii środowiskowych. Obecność podczas tego wydarzenia jest istotnym elementem budowania budowania własnej marki dla firm zainteresowanych rozwijaniem działalności na rynku francuskim. Wystawcy, z którymi przedstawiciel miał okazję odbyć rozmowy podczas wizytacji Pollutec pozytywnie ocenili liczbę oraz jakość zwiedzających.

20161201141640Stoisko polskiej firmy podczas Pollutec Lyon 2016

Targi organizowane są w cyklach dwuletnich, kolejny Pollutec odbędzie się w 2018 roku.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Adhesive tapes with print

We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Farby i lakiery, Pestycydy, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Poligraficzne Zobacz ofertę

Gotowe prefabrykowane domy energooszczędne

Nowoczesne budownictwo energooszczędne, jest coraz bardziej popularne wśród osób marzących o zami...
Polska - GDAŃSK 2020-06-27 Dodał: Marcin Wójtowicz Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

Czerwony granit

Istnieje wiele różnych rodzajów czerwonego granitu. LuxStone Granity oferuje Państwu wyroby z gra...
Polska - Zielona Góra 2020-10-03 Dodał: Rafał Koźlarek Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert