Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPodsumowanie 27. edycji targów środowiskowych Pollutec Lyon 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Kowalski | 2017-02-23 11:56:53
pollutec lyon, targi technologii środowiskowych, ochrona środowiska, francja,

W dniach 29 listopada – 2 grudnia 2016 r. odbyła się w Lyonie 27. edycja międzynarodowych targów ochrony środowiska Pollutec Lyon.

Targi Pollutec to jedna z najważniejszych i największych imprez wystawienniczych dla szeroko pojmowanego sektora ochrony środowiska na świecie: w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2200 wystawców, z czego 613 międzynarodowych firm pochodzących z 33 krajów. Szacuje się, że targi odwiedziło blisko 60 tys. zwiedzających. W czasie targów zorganizowany został cykl konferencji mających na celu prezentację najnowszych rozwiązań technologii środowiskowych oraz przedstawienie potencjału inwestycyjnego w wybranych krajach. Tradycją targów jest również przyznawanie prestiżowych nagród dla najbardziej innowacyjnych produktów / usług.

20161201140141Stoiska narodowe podczas Pollutec Lyon 2016

Targi Pollutec to niezwykle ważne wydarzenie dla firm oferujących produkty i usługi w zakresie uzdatniania wody, oczyszczania powietrza, zarządzania energią, postępowania z odpadami oraz realizujących wiele innych działań związanych z szeroko pojmowaną ochroną środowiska. W targach uczestniczą najważniejsze francuskie firmy, podobnie jak wielu międzynarodowych wystawców, dla których Pollutec jest wyjątkową okazją do zaprezentowania własnych doświadczeń oraz do poszukiwania partnerów do wspólnych projektów. W trakcie targów widoczne były pawilony narodowe europejskich krajów (Niemcy, Holandia, Belgia, Czechy…), lecz również azjatyckich (Japonia czy Wietnam, który był gościem honorowym) a także afrykańskich. Na targach na własnych stoiskach promocyjnych obecne były 3 polskie firmy.

20161201134807Stoisko polskiej firmy podczas Pollutec Lyon 2016

WPHI w Paryżu podtrzymuje swoje wcześniejsze rekomendacje i zachęca do udziału w kolejnych edycjach targów Pollutec Lyon. Jest to impreza o międzynarodowym zasięgu, na których obecni są wszyscy najważniejsi przedstawiciele szeroko pojmowanego sektora technologii środowiskowych. Obecność podczas tego wydarzenia jest istotnym elementem budowania budowania własnej marki dla firm zainteresowanych rozwijaniem działalności na rynku francuskim. Wystawcy, z którymi przedstawiciel miał okazję odbyć rozmowy podczas wizytacji Pollutec pozytywnie ocenili liczbę oraz jakość zwiedzających.

20161201141640Stoisko polskiej firmy podczas Pollutec Lyon 2016

Targi organizowane są w cyklach dwuletnich, kolejny Pollutec odbędzie się w 2018 roku.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Zdecydowanie najtańsze w naszej ofercie, ale równie dobre torby papierowe z nadrukiem graficznym ...
Polska - ŻARY 2019-10-08 Dodał: Adam Burzyński Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert