Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z targów transportu i logistyki, SITL 2016 (Paryż, 22-25 marca 2016 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Kowalski | 2016-05-27 08:56:11
targi, transport, logistyka, paryż, francja, sitl

W dniach 22-25 marca 2016 r. odbyła się w Paryżu kolejna edycja targów transportu i logistyki, SITL

W dniach 22-25 marca 2016 r. odbyła się w Paryżu kolejna edycja targów transportu i logistyki, SITL.

Szacuje się, że udział w tegorocznej edycji wzięło 800 wystawców, a odwiedziło je ponad 40 tys. zwiedzających. W trakcie imprezy zorganizowanych zostało również 80 konferencji, które służyły przedstawieniu najnowszych trendów w branży transportu i logistyki.

Targi SITL to jedyna impreza we Francji umożliwiająca zaprezentowanie tak szerokiej oferty związanej z transportem i logistyką, w tym m.in. rozwiązania dotyczące wszystkich rodzajów transportu (kolejowy, drogowy, morski i lotniczy), składowania, dystrybucji, grupowania zamówień, zarządzenia globalnymi sieciami logistycznymi itd. Na targach obecne są również firmy informatyczne oferujące technologie usprawniające przepływ informacji oraz producenci urządzeń ułatwiających transport, przeładunek i załadunek towarów.

SITL to impreza, podczas której obecni są wszyscy uczestnicy łańcucha logistycznego. Obecność podczas tej imprezy umożliwia zaprezentowanie oferty handlowej oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami rozwoju całej branży.

W tegorocznej edycji zabrakło polskich akcentów, chociaż wydaje się, że wiele z usług oferowanych przez nasze firmy mogłoby się spotkać z zainteresowaniem francuskich i międzynarodowych gości, w tym m.in. oferta połączenia kolejowego Chiny-Polska w ramach tzw. nowego jedwabnego szklaku, instalacje gazowe dla firm transportowych, system paczkomatów, oferta naszych portów, rozwiązania informatyczne itp. Biorąc pod uwagę międzynarodowy zasięg oraz profesjonalną organizację targów SITL, polskie firmy zainteresowanie rynkiem francuskim powinny rozważyć obecność podczas kolejnej edycji tego wydarzenia. Jest to impreza grupująca wszystkich najważniejszych uczestników łańcucha logistycznego, stanowiąca doskonałą platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami rozwoju całej branży.