Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSECUREX 2016 targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Piwek | 2016-03-22 11:54:34
targi branżowe, branża zabezpieczeń, międzynarodowe targi poznańskie

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia największych i najważniejszych targów branży zabezpieczeń w Polsce Securex, które odbędą się 25-28.2016 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

PPE_PL_securex logo pl.jpg
Równolegle podczas Międzynarodowych Targów zabezpieczeń Securex, odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Targe Ciepła Systemowego TCS.

Zlokalizowane w komunikacyjnym sercu Europy Międzynarodowe Targi Securex skupiają na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach związanych z branżą zabezpieczeń. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie. Umożliwia to prezentację pełnej oferty, zarówno w zakresie nowości technicznych, jak i nowoczesnej myśli produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. Ponieważ SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych, głównym powodem, dla którego profesjonaliści traktują targi SECUREX jako wydarzenie, na którym obecność jest obowiązkowa, jest właśnie poznanie nowości rynkowych. Do zwiedzania ekspozycji zapraszani są profesjonaliści z branży. Targom towarzyszą prestiżowe konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

Edycja 2014 odbyła się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Ministra Infrastruktury i Rozwoju oraz Komendy Głównej Policji. Przyciągnęły blisko 250 wystawców z Polski, Europy i ze świata, między innymi z takich krajów jak: USA, Izrael, Kanada, Litwa, Wielka Brytania, Korea Południowa, Niemcy, Holandia, Austria, Japonia, czy Chiny.

Ponad 150 nowości produktowych na ekspozycji targów SECUREX 2014, jak i odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE, Targów Ciepła Systemowego TCS oraz Poznań Media Expo obejrzało ponad 24 200 profesjonalistów, wśród których dominowali instalatorzy, generalni wykonawcy, najwięksi inwestorzy, przedstawiciele służb mundurowych, firmy zajmujące się ochroną bezpośrednią, przedstawiciele sektora finansowego i inne instytucje.

Obszary tematyczne targów Securex:

 • MECHANICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

 • URZĄDZENIA I SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU

 • URZĄDZENIA I SYSTEMY ALARMOWE DO OCHRONY PRZED WŁAMANIEM, NAPADEM I KRADZIEŻĄ

 • URZĄDZENIA I SYSTEMY TELEWIZJI UŻYTKOWEJ (CCTV). MONITORING WIZYJNY

 • URZĄDZENIA I SYSTEMY SYGNALIZACJI ALARMU POŻAROWEGO

 • SYSTEMY OCHRONY DANYCH – OCHRONA INFORMACJI –SECUREX– IT

 • POJEDYNCZE ELEMENTY DLA ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

 • ZABEZPIECZENIA TRANSPORTU, POJAZDY SPECJALNE

 • SPRZĘT I ŚRODKI DO SAMOOBRONY. SYSTEMY WYKRYWANIA I ZWALCZANIA PRZESTĘPCZOŚCI

 • ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA BUDYNKIEM - INTELIGENTNY BUDYNEK

 • USŁUGI W ZAKRESIE OCHRONY I NADZORU

 • SYSTEMY ŁĄCZNOŚCI I ZARZĄDZANIA W STANACH KRYZYSOWYCH - WYPOSAŻENIE I SPRZĘT DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

 

Zapraszamy na targi SECUREX 2016

Więcej informacji na: http://www.securex.pl/pl/
Pliki do pobrania

securexlogopl
image | 886.54 KB
Pobierz