Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z francuskimi dystrybutorami napojów spirytusowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maciej Kowalski | 2016-04-05 14:01:22
alkohol, wódka, napoje spirytusowe

W dniu 2 grudnia 2015 r. w Ambasadzie RP we Francji odbyło się spotkanie poświęcone polskiemu sektorowi napojów spirytusowych. Udział w spotkaniu wzięło udział kilkunastu francuskich przedstawicieli ww. sektora, w tym importerzy i dystrybutorzy oraz właściciele stacjonarnych i internetowych sklepów alkoholowych.

W dniu 2 grudnia 2015 r. w Ambasadzie RP we Francji odbyło się spotkanie poświęcone polskiemu sektorowi napojów spirytusowych. Udział w spotkaniu wzięło kilkunastu francuskich przedstawicieli ww. sektora, w tym importerzy i dystrybutorzy oraz właściciele stacjonarnych i internetowych sklepów alkoholowych.

Ambasada - 02-12-2015 - iFrancja-6spotkanie z francuskimi dystrybutorami

Celem spotkania było zapoznanie uczestników z ofertą napojów spirytusowych oraz zachęcenie zaproszonych gości do dystrybuowania polskich produktów na terenie Francji. Francuzi postrzegają Polskę jako dużego i ważnego producenta napojów spirytusowych, niemniej konsumenci często nie są świadomi jak szeroka jest polska oferta i jak dużym modernizacjom został poddany w ostatnich latach przemysł spirytusowy w Polsce. Uzupełnieniem części informacyjnej była degustacja wybranych alkoholi oraz dyskusja nt. preferencji francuskich konsumentów.

Spotkanie spotkało się z żywym zainteresowaniem zgromadzonych gości, którzy z dużym uznaniem wypowiadali się nt. zaprezentowanej oferty podkreślając wysoką jakość polskich wyrobów oraz zwracając uwagę na nowoczesny design opakowań.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zapalniczki reklamowe

Palaczy wśród klientów każdej firmy nie brakuje, a zapalniczki reklamowe z wymiennymi wkładami i ...
Polska - ŻARY 2019-12-12 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Zdecydowanie najtańsze w naszej ofercie, ale równie dobre torby papierowe z nadrukiem graficznym ...
Polska - ŻARY 2019-10-08 Dodał: Adam Burzyński Handel Zobacz ofertę

Smycze reklamowe

Są pomocne w przechowywaniu pod ręką kluczy, pendrive’ów czy telefonów, ponadto pozwalają rozpozn...
Polska - ŻARY 2019-09-24 Dodał: Adam Burzyński Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert